Про нас

Філософія “другої мами”

Згідно з нашою філософією, є великим щастям для кожної людини мати «другу маму». На кожному етапі життя вона своя:

  • Садочок – вихователь, няня;
  • Школа – вчитель;
  • В старшому віці – професійний наставник.

По своїй суті – це справді друга мама, але з іншим дуже важливим функціоналом.

Суть батьківських функцій унікальна, надзвичайно важлива, але обмежена через те, що батьки люблять безумовно. Це і є обмежуючим фактором. А наставник в рівній мірі підтримає й фруструє*, щоб навчити. Друга мама – це людина, яка є партнером (співробітником) мами, що допомагає їй якісно виконувати свої обов’язки.

Садок і школа має перед собою велику місію – стати другою мамою, яка ніколи, за жодних обставин не стане першою. Задача першої – любити безумовно. Другої – співпрацювати з першою і виконувати функції:

-соціалізації;

-розвитку;

-допомоги;

-розвитку емоційного інтелекту, IQ

В атмосфері турботи професіоналів, які готують до життя та дотримуються балансу фрустрації та підтримки.

Філіали
Malina Kids 'Residence, Ірпінь
Усе найкраще - дітям! Справжня Малинова Резиденція для малюків від 2 до 7 років! Це казковий замок, який зробить дитинство незабутнім, чарівним і по-справжньому щасливим! Кращий приватний дитячий сад в Ірпені, на вул. Київській!
Переваги: велика територія і шикарна 3-х поверхова резиденція, 5 дитячих майданчиків, футбольне міні-поле, власна артезіанська свердловина, зал хореографії та спортзал, кімната Монтессорі, власна кухня, оснащена параконвектоматом.
Кількість дітей: 85
Школа Malina Kids` Primary
Приватна початкова школа із зеленою територією, яка розташована по сусідству із садочком. Невеличкі класи по 12 діток. Працюємо з 8:00 до 19:00. Навчаємося за освітньою технологією "Росток", впроваджуємо філософію НУШ, Кейс-уроки та CLIL ((Content & Language Integrated Learning). Виконуємо домашні завдання разом із дітками та організовуємо безліч розвиваючих гуртків в другій половині дня.
Кількість дітей: 50
Розвиток емоційного та соціального інтелекту

Власна концепція “ESI by Malina” допомагає учням навчитися розуміти себе, інших та реалізувати себе як в особистій, так і професійній сфері. Що таке ESI by Malina?

  • уважна присутність

(це беззаперечна віра почуттям людини, ми максимально залишаємося поруч з дитиною, уважно прислухаючись до того, що дитина говорить. Кожна емоція є важливою. Наша спокійна і уважна присутність в такому випадку і є підтримкою. Проживаючи кожну емоцію, позитивну чи негативну, дитина знайде поруч уважного дорослого, який допоможе прожити цю емоцію екологічно для себе та оточуючих)

  • середовище поваги;

(створюємо оточення і відносини, в яких поважають межі, особистість та почуття кожного)

  • підтримка;

(Даємо засоби для реалізації  унікального потенціалу, який є у кожної дитини, вчимо не боятися помилок, а пробувати стільки, скільки необхідно для досягнення результату)

  • безоціночне прийняття та неігнорування власного темпу дитини

(не порівнюємо дітей один з одним, даємо свободу розвиватись у власному темпі)

  • розвиток емоційного інтелекту

(разом з дитиною проходимо шлях від розуміння своїх емоцій до управління ними);

  • творче пристосування до викликів світу

(вчимо знаходити ефективні підходи до вирішення проблем)

Зворотній зв'язокЗворотній зв'язокБезкоштовна консультаціяЗаписатися на пробний день

Записатися на екскурсію