Про нас

Кожні батьки абсолютно впевнені, що їх дитина – унікальна і найкраща. Дати своєму чаду все найкраще – цілком природне бажання. Адже відомо, що те, що закладено нам ще в дитинстві, багато в чому впливає на наше доросле життя. Дуже важливо в ранньому віці виявити і потім розвивати захоплення та здібності дітей, тим самим допомагаючи їм знайти себе.

Батьки розуміють важливість раннього всебічного розвитку – не тому, що це модно, а тому, що у віці від 1,5 до 6 років дитина найбільше здатна до навчання, краще сприймає і засвоює знання, навички та принципи соціальної поведінки. Тому питання ранньої, дошкільної освіти – найпріоритетніше та обговорюване на сімейних радах: ще з перших днів малюка, мама і тато замислюються, який дитячий сад або ясла їх малюк буде відвідувати, або де найкваліфікованіша підготовка в групі раннього розвитку, де можна залишати дитину на повний / неповний день, де йому приділять увагу і допоможуть швидше адаптуватися й розкрити себе, шукають приватний дитячий сад з англійським ухилом.

Дитячий садок – це місце, де дитина буде проводити практично весь свій час, так що турботливі батьки віддають перевагу “Malina Kids” – найкращому приватному виховному комплексу, який має ліцензію, з дизайнерським інтер’єром, з великими просторими ігровими та спальними кімнатами, залами для занять, сучасним обладнанням та іграшками, і, що найважливіше, – кращим педагогічним складом в Київській області! Так чому ж батьки вибирають приватний дитячий садок в Ірпені? В “Malina Kids”:

  • Вашою дитиною гарантовано будуть займатися і вихователі, і психологи, і логопеди, створюючи затишну атмосферу любові і розуміння, що сприяє всебічному розвитку та формування цілісної, фізично і психологічно здорової особистості.
  • Піклуються про своїх вихованців, люблять і поважають кожну дитину, приділяють їй максимум уваги (адже в групах до 16 осіб, а значить, на заняттях вихователь має можливість приділити кожному максимум уваги, з огляду на потреби, особливість і характер малюка!)
  • У виховному процесі використовуються найсучасніші і кращі, канадські, фінські, а також авторські методики, проводяться найцікавіші заняття та ігри, екскурсії та заходи.
  • Є і сучасний спортивний зал з новим обладнанням, і зал для хореографії, і справжня театральна студія!
  • Маємо підготовку до школи, заняття з логопедом, щоденні заняття англійською мовою
  • Ваші непосиди весь час знаходяться під повним наглядом вихователів та медсестри, і в абсолютній безпеці – територія саду закрита та охороняється!
  • Ваші дітки мають можливість гуляти на 4 спеціально обладнаних, безпечних, дитячих майданчиках на території саду і грати на полі для міні-футболу з природним професійним покриттям.
  • Найсмачніше, здорове, збалансоване харчування приготоване на нашій кухні найкращим кухарем на кращій кухні!
  • Сертифіковані матеріали для творчості та іграшки!
  • У нас є і багато чого іншого – важливого, освітнього та корисного!

Ваша дитина, відвідуючи приватний дитячий садок “Malina Kids” в Ірпені та Бучі, всебічно розвивається, отримує гідний рівень знань. Завдяки створеній атмосфері, дітки дуже легко і швидко адаптуються, отримують колосальний заряд енергії і позитивні емоції, відчувають себе важливими, потрібними та улюбленими!

“Malina Kids” має філії в Ірпені та Бучі. Щоб подивитися, як і де Ваше чудо буде проводити весь день, перейнятися доброзичливою і затишною атмосферою, Ви можете записатися на пробне заняття, отримати детальну інформацію на консультації, довідатися про ціни в приватному саду, познайомитися з колективом і переконатися, що ці садки – дійсно кращі виховні та освітні заклади, які піклуються в першу чергу про діток!

Філіали
Malina Kids 'Residence, Ірпінь
Усе найкраще - дітям! Справжня Малинова Резиденція для малюків від 1 до 7 років! Це казковий замок, який зробить дитинство незабутнім, чарівним і по-справжньому щасливим! Кращий приватний дитячий сад в Ірпені, на вул. Київській!
Переваги: велика територія і шикарна 3-х поверхова резиденція, 5 дитячих майданчиків, футбольне міні-поле, мотузкове містечко, власна артезіанська свердловина, зал хореографії та спортзал, кімната Lego-конструювання, власна кухня, оснащена параконвектоматом.
Кількість дітей: 85
Malina Club, Буча
Затишна атмосфера, кваліфікований, уважний і турботливий колектив, сучасні авторські методики виховання, ухил на вивчення англійської, підготовка до школи - все краще Ваша дитина отримає в цьому чудовому приватному саду!
Переваги: маленькі комфортні групи, якісні матеріали та сучасний ремонт, уважні професійні вихователі, дбайливе ставлення до кожної дитини, регулярне тестування, ефективна підготовка, розвиваючі заняття для дітей від 1-го року.
Кількість дітей: 20
Методика навчання

Педагоги Malina Kids’ Residence в Ірпені та Malina Club в Бучі використовують авторську методику для раннього розвитку, загального розвитку та підготовки до школи. Концепцією педагогічних програм є інтегровані заняття, які поєднують в собі – такі методики: Монтессорі, Домана, Зайцева, Шульте, та ін. На кожному занятті використовується пальчикова гімнастика, вправи на дихання та обов’язково пісні-руханки. Кожне заняття має певну структуру, яка допомагає діткам Malina Kids’ Residence в Ірпені та Malina Club в Бучі налаштуватися до проведення заняття і сприймати та засвоювати інформацію. Також, родзинкою є самопрезентація діток і проектна діяльність разом з батьками, що дозволяє кожному малюку проявити своє «Я» та зміцнити зв’язок з сім’єю.

Крім того, садочки Malina Kids’ Residence в Ірпені та Malina Club в Бучі приділяють велику увагу фізичному розвитку дитини, тому мають велику кількість спортивних гуртків з кваліфікованими тренерами міжнародного рівня.

Протягом дня значна кількість часу діти граються на вулиці в рухливі ігри, роблять естафети та квести.

Проводяться екскурсії поза межами садочку для всебічного розвитку діток.

Зворотній зв'язокЗворотній зв'язокБезкоштовна консультаціяЗаписатися на пробний деньЗаписатися на екскурсію