Про нас

Філософія “другої мами”

Згідно з нашою філософією, є великим щастям для кожної людини мати «другу маму». На кожному етапі життя вона своя:

  • Садочок – вихователь, няня;
  • Школа – вчитель;
  • В старшому віці – професійний наставник.

По своїй суті – це справді друга мама, але з іншим дуже важливим функціоналом.

Суть батьківських функцій унікальна, надзвичайно важлива, але обмежена через те, що батьки люблять безумовно. Це і є обмежуючим фактором. А наставник в рівній мірі підтримає й фруструє*, щоб навчити. Друга мама – це людина, яка є партнером (співробітником) мами, що допомагає їй якісно виконувати свої обов’язки.

Садок і школа має перед собою велику місію – стати другою мамою, яка ніколи, за жодних обставин не стане першою. Задача першої – любити безумовно. Другої – співпрацювати з першою і виконувати функції:

-соціалізації;

-розвитку;

-допомоги;

-розвитку емоційного інтелекту, IQ

 

В атмосфері турботи професіоналів, які готують до життя та дотримуються балансу фрустрації та підтримки.

Філіали
Malina Kids 'Residence, Ірпінь
Усе найкраще - дітям! Справжня Малинова Резиденція для малюків від 1 до 7 років! Це казковий замок, який зробить дитинство незабутнім, чарівним і по-справжньому щасливим! Кращий приватний дитячий сад в Ірпені, на вул. Київській!
Переваги: велика територія і шикарна 3-х поверхова резиденція, 5 дитячих майданчиків, футбольне міні-поле, мотузкове містечко, власна артезіанська свердловина, зал хореографії та спортзал, кімната Lego-конструювання, власна кухня, оснащена параконвектоматом.
Кількість дітей: 85
Malina Club, Буча
Затишна атмосфера, кваліфікований, уважний і турботливий колектив, сучасні авторські методики виховання, ухил на вивчення англійської, підготовка до школи - все краще Ваша дитина отримає в цьому чудовому приватному саду!
Переваги: маленькі комфортні групи, якісні матеріали та сучасний ремонт, уважні професійні вихователі, дбайливе ставлення до кожної дитини, регулярне тестування, ефективна підготовка, розвиваючі заняття для дітей від 1-го року.
Кількість дітей: 20
Методика навчання

Педагоги Malina Kids’ Residence в Ірпені та Malina Club в Бучі використовують авторську методику для раннього розвитку, загального розвитку та підготовки до школи. Концепцією педагогічних програм є інтегровані заняття, які поєднують в собі – такі методики: Монтессорі, Домана, Зайцева, Шульте, та ін. На кожному занятті використовується пальчикова гімнастика, вправи на дихання та обов’язково пісні-руханки. Кожне заняття має певну структуру, яка допомагає діткам Malina Kids’ Residence в Ірпені та Malina Club в Бучі налаштуватися до проведення заняття і сприймати та засвоювати інформацію. Також, родзинкою є самопрезентація діток і проектна діяльність разом з батьками, що дозволяє кожному малюку проявити своє «Я» та зміцнити зв’язок з сім’єю.

Крім того, садочки Malina Kids’ Residence в Ірпені та Malina Club в Бучі приділяють велику увагу фізичному розвитку дитини, тому мають велику кількість спортивних гуртків з кваліфікованими тренерами міжнародного рівня.

Протягом дня значна кількість часу діти граються на вулиці в рухливі ігри, роблять естафети та квести.

Проводяться екскурсії поза межами садочку для всебічного розвитку діток.

Зворотній зв'язокЗворотній зв'язокБезкоштовна консультаціяЗаписатися на пробний день

Записатися на екскурсію