Презентація школи нового покоління Malina Kids’ Primary

Наша Малинка зростає й ми із гордістю оголошуємо  набір учнів 1-4 класів до нашої школи повного дня  Malina Kids’ Primary!

Ліцензована школа буде розташована поблизу  Малинової Резиденції  в не меньш мальовничому будинку-замку із чудовою зеленою територією. В класах планується до 12 учнів, навчання за програмою “Росток”.  Ми продовжуємо втілювати філософію душевності й экологічності навчання, велику увагу приділяємо розвитку емоційного інтелекту, методиці кейс-уроків й заняттям на свіжому повітрі. Після занять, в другій  половині дня дітки будут гратися, робити домашні завдання разом зі своїми педагогами й розвиватися у творчіх хабах, присвячених медіаграмотності, театральному мистецтву, сталому розвитку, спорту, розвиваючі в собі компетенції, які  відповідають потребам  сьогодення.

Головна наша мета – надихати діток на навчання, навчити їх розуміти себе й навколишній світ та бути щасливими. Долучайтеся до нас, якщо поділяєте наші погляди та філософію!

Презентація школи відбудеться 2 червня об 11:00 за адресою: Ірпінь, вул.Київська 66 В. Записатися на презентацію можна за телефоном 096 186 83 86 або за посиланням.

Зворотній зв'язокЗворотній зв'язокБезкоштовна консультаціяЗаписатися на пробний день

Записатися на екскурсію