Чому ми задаємо домашні завдання батькам, або проектна діяльність дітей й батьків в нашому садочку

Кожного разу знайомлячи батьків із нашим садочком, ми гордо заявляємо, що метою діяльності дитячих садків Malina Kids є створення особливого простору, де кожна дитина буде почуватися щасливою, захищеною та почутою, а головною цінністю є здорова та щаслива дитина. Створення такого простору неможливе без участі й активної  включености батьків, які поділяють нашу філософію.

Однією з чудових традицій в нашому садочку є  проектна діяльність, яка передбачає тематичну поробку, створену спільними зусиллями дитини й батьків. Навіщо в скаженому ритмі життя й постійній зайнятості батьків задавати їм “домашні завдання”? Ось наші аргументи:

  • заповнення браку уваги, до якого схильні в наш час багато діток;
  • приємний спільний відпочинок, можливість дорослому відволіктися  від  повсякденної рутини й проявити свої найкращі якості у творчості;
  •  психологи стверджують, що спільні заняття творчістю батьків й дітей розвивають глибоку довіру в їхніх відносинах;
  • чудова платформа для навчання взаємодопомоги, поваги до старших та командному духу;
  • спільна творчість допомагає дитині  виразити себе й освідомити свою значимість в сім’ї й у світі.

Насправді проектна діяльність – це не домашнє завдання для батьків, а чудова можливість приділити дитині час у колі сім’ї, навчити її чомусь корисному і цікавому, показати, які у неї творчі і завзяті батьки!  Повірте, ваші діти це точно оцінять. Колись вони виростуть, а ці теплі душевні моменти залишаться у спогадах на все життя.

Зворотній зв'язокЗворотній зв'язокБезкоштовна консультаціяЗаписатися на пробний день

Записатися на екскурсію