MALINA CAMPUS

Якісна сучасна освіта у найзатишніших умовах Ірпеня! Презентація школи та знайомство з колективом 15 травня. Переходьте за посиланням, щоб забронювати участь >>> ЗАПИСАТИСЬ НА ПРЕЗЕНТАЦІЮ

Локація

Краще розташування в Ірпені! Затишний просторий маєток за 5 хв від лісу: чисте повітря, пташиний спів, тиша, відсутність загазованості від транспорту. Вулиця без метушні й висотних будинків, закрита територія з охороною 24/7, стадіон для гри у футбол, волейбол, баскетбол та великий теніс. Головна родзинка школи – критий басейн в окремій будівлі.

Умови

🔸 12 учнів у класів🔸 Працюємо з 8:00 до 20:00🔸 Поглиблене вивчення англійської мови 🔸 Німецька, як друга іноземна🔸 Розвиваючі гуртки та спортивні секції у другій половині дня 🔸 Виконання домашнього завдання у стінах школи 🔸 Вивчення предметів англійською 🔸 Школа менеджмента й дебатний клуб 🔸Тематичні вечірки й кіноклуб по п’ятницях

ХАРЧУВАННЯ

Своя обладнана професійна кухня, все супер-свіже і дуже смачне.   Харчування 3 рази на день. Враховуємо алергії та протипоказання.

АТМОСФЕРА

Ми створюємо для підлітків, учнів 5-9 класів унікальну атмосферу закритого “студентського містечка” – це можливості для змістовного дозвілля, навчання, спілкування! Відчуття свободи, спокій, безпека та всі умови для якісного навчання за прогресивними сучасними методиками. Все для того, щоб учні любили навчатися та віднайшли своє справжнє “Я”.

Дізнатися більше
Гуртки та спортивні секції

 • "Театр"

  На заняттях театрального гуртка ми вчимося розкутості, імпровізації, тренуємо дикцію, пластичність, пам’ять і двічі на рік готуємо велику грандіозну для глядачів.


 • "Хіп-хоп"

  Наймодніший і найпопулярніший тренд молодіжної культури. Це динамічний і ритмічний танець. Хіп-хопом можна займатися із раннього дитинства, тому що це абсолютно безпечний вид танцю, який допомагає самовиразитися. Він розвиває почуття ритму та, як і будь-який інший танець, підтримує м’язи в тонусі.


 • "Speaking club"

  Поговорити англійською з носієм мови? Легко! Це зовсім “інша” англійська – невимушена, розмовна, інтуїтивна. З одного боку, побороти свій страх говорити англійською з іноземцем. А з іншого – це потужна аудіяльна практика. З нашим харизматичним Томасом завжди весело!


 • "Шахи"

  Для розвитку розумового потенціялу дитини шахи так само важливі, як і заняття спортом — для фізичного здоров’я. Гра в шахи неймовірно корисна, і багатогранність її впливу на дитину дуже важко переоцінити.

 • ЗМІНА
  "Плавання"

ВАРТІСТЬ

Вартість навчання складає 700$ на місяць

У вартість включене 3-разове харчування, 1 тренування в басейні на тиждень, німецька, театр, школа менеджмента

Щорічний внесок: 12 000 грн

У вартість внеску входить:

 • Повний комплект підручників на рік;
 • Програмне забезпечення для інтерактивних дошок та комп’ютерного класу;
 • Участь у конкурсах та олімпіадах;
 • Підключення до навчальних платформ.

 

Відео
Зворотній зв'язокЗворотній зв'язокБезкоштовна консультаціяЗаписатися на пробний день

Записатися на екскурсію