В дружній сім’ї Малинових садочків з вересня починаємо викладати «Сталий розвиток», чим дуже пишаємося! Навчання пройдено, дидактичний матеріал закуплений, отже ділимося із вами, що це таке, навіщо потрібно, та як це викладати діткам, щоб було цікаво та легко засвоювалося.

🌞 Сталий розвиток (Sustainable development) — це екологічні, економічні та соціальні основи нашого добробуту сьогодні і завтра. Цілі сталого розвитку (або Глобальні цілі) були ухвалені ООН на саміті 2015 року, та включають в себе:

🌱— подолання бідності та голоду;

🌱— міцне здоров’я та якісна освіта;

🌱— гендерна рівність та відсутність дискримінацї, скорочення нерівності;

🌱— чиста вода та енергія, належні санітарні умови;

🌱— гідна праця та економічне зростання, промисловість, інновації та інфраструктура;

🌱— сталий розвиток міст та спільнот, відповідальне сповживання та виробництво;

🌱 — пом’якшення наслідків зміни клімату, збереження морських ресурсів та захист екосистем суші;

🌱 — МИР, справедливість та сильні інститути;

🌱— партнерство заради стійкого розвитку.

🌞 Нагальною потребою сучасності є формування в кожного громадянина моделей поведінки, орієнтованих на сталий розвиток суспільства. І навчати цього слід з дошкільного віку.

(Джерело: https://www.pedrada.com.ua/…/932-osvita-dlja-stalogo-rozvit…)

Отже нашим завданням є виховання у діток (а може, й їхніх батьків) навичок екологічно-, економічно- та соціально- свідомої поведінки.

🌞 Виховання свідомості у діток починається із,здавалося б, найпростіших речей: навчити вимикати світло та воду, привчити сортувати сміття, бережно ставитися до природних ресурсів, розуміти себе, поважати особисті кордони та тих, кто тебе оточує та ін. Але саме завдяки таким навичкам, ми формуємо нову генерацію свідомих людей, завдяки яким відбуваються позитивні зміни в суспільстві.

А як ви вважаєте, чи потрібен сталий розвиток в дитячих садках та як батьки можуть сприяти вихованню свідомості в малечі?

Зворотній зв'язокЗворотній зв'язокБезкоштовна консультаціяЗаписатися на пробний день

Записатися на екскурсію