Story Time

На цьому тижні на нашому читацькому колі – Story Time – ми знайомилися з твором відомої дитячої авторки Джулії Доналдсон “One Mole Digging a Hole”.
Джулія Доналдсон – це жива легенда. Її вірші вже кілька десятків років зачаровують малюків яскравими персонажами, милозвучним звукописом і несподіваними сюжетами. З-під її пера вийшла ціла серія дитячих творів з ілюстраціями не менш відомого художника Акселя Шеффлера. Найвідоміші з них, як-от віршовані казки «Груффало» чи «Місце на мітлі», перекладені на понад 40 мов світу (зокрема й українською) і впевнено завоювали титул класики дитячої літератури. (З перекладів українською рекомендуємо ще «Печерний розмалюк»!)
Книги Джулії Доналдсон – це не просто розвага для малюків, але й своєрідні «букварики» для англомовних читачів. Усі віршовані тексти авторки побудовані на фонетичному методі навчання читанню (phonics). Суть його полягає в тому, що діти вчаться розпізнавати окремі літери і співвідносити їх зі звуками. Наприклад, читають слова, в яких використовується один і той же звук: fat, cat, bat, mat, rat.
Використання фоніксів і вплітання їх у неймовірні сюжети робить твори Джулії Доналдсон такими унікальними і цікавими для малюків.
Наша зустріч з поетесою – не остання. Ми не раз повертатимемося до її веселих і яскравих героїв – щоб формувати відчуття рими і ритму, знайомитися зі звуками, вчитися читати і отримувати ВЕЛИЧЕЗНЕ читацьке задоволення!

Обратная связьОбратная связьБесплатная консультацияЗаписаться на пробный день

Записаться на экскурсию