10 питань Інні Яровой

Сьогодні пропонуємо вам ближче познайомитися з нашою малиновою “мамою” – хто така Інна Яровая і чому ж імідж дитячих садків “Малина” такий смачний?

Кожен бізнес-проект несе в собі певну філософію, яка напряму відображає погляди на життя його власника. Чи так це насправді? Дізнаємося з нашого бліц-інтерв’ю! Розпочинаємо рубрику #10запитань_до

Інна Яровая – засновниця сім’ї дитячих садочків та школи “Малина”, психолог, гештальт-терапевт.

Малина – це…
Я. Це моя душа. Це наповнення, якість.
Ідея пішла від того, що я катастрофічно мало бачу “якісних” людей. В сенсі того, що саме людина робить, за що вона відповідає, людини, яка знає, в чому її щастя, по мінімуму конфліктує або вміє це робити в безпечних формах. Це про кайф життя, про щастя. Я мрію, що нинішні діти будуть саме такими людьми.
Назва “Малина” пов’язана з моєю психологічною практикою. Це для мене метафорично, про щось смачне, про задоволення, солодкий смак життя, від чого і пішов наш слоган: “Малина – смак щасливого дитинства”.

Якби у тебе була машина часу, куди б ти вирушила?
Я про “тут і зараз”. Я настільки кайфую від того, що зараз зі мною відбувається, хоч це нелегкий період життя, враховуючи те, скільки відповідальності я на себе взяла. Проте я не хочу нікуди їхати в часі. Хочу рухатися маленькими кроками до того великого задуманого і перебувати саме тут і зараз у цих процесах.

Три речі, без яких не уявляєш свого життя?
Зміст (“смисли” рос.) – від “хочу випити класної кави” до “прагну зробити крутий бренд”. Якщо у кожному дні немає цих смислів, то навіщо тоді жити?
Люди, моя команда. Я дуже ціную усіх, хто мені допомагає.
Мої діти! Бо я жінка і мама, і це не тільки сфера моєї справи, а й мої рідні люди.

Ще кілька років тому я була впевнена, що…
Ніколи не буду мати бізнес, пов’язаний із дітьми, із садочками))

Якби ти могла обрати собі будь-яку суперсилу, що б це було?
48 годин на добу!

Робота з дітьми – це
щастя.

Діти завжди…
Справжні.

Діти ніколи…
Не обманюють.

Що б ти сказала собі 16-річній?
Роби, як відчуваєш!

Я ніколи…
Не кажу “ніколи”.

Обратная связьОбратная связьБесплатная консультацияЗаписаться на пробный день

Записаться на экскурсию